ДЛЯ ВАС З ЛЮБОВ'Ю!
Про компанію

Про компанію

about 3 Кондитерська фабрика “Кондитер Т-престиж” заснована більше 15 років тому, є на сьогодні одним з підприємств, що найдинамічніше розвиваються, використовують, як найбільш передові технології у виробництві кондитерських виробів, так і традиційні рецепти приготування домашньої випічки. У рецептурі нашої продукції об’єднані кращі традиції приготування кондитерських виробів провідних кухонь світу.

Продукція виготовляється на найсучаснішому устаткуванні виробництва Італії, Німеччини, Франції, України. Нашому споживачеві ми надаємо асортимент кондитерських виробів, що постійно розширюється, більше 350 найменувань з листкового і дріжджового тіста, кексів, еклерів, рулетів, мафинів, тістечок, тортів і шоколадних цукерок в асортименті.

На підприємстві постійно функціонує лабораторія з перевірки якості вхідної сировини та відповідності виготовленої продукції стандартам та нормам, встановленим законодавством.
cups

Підприємство є неодноразовим призером та дипломантом щорічних галузевих виставок, дипломи та нагороди отримало більш ніж 50 найменувань нашої продукції.

Підприємство дбає про постійне підвищення кваліфікації працівників: для провідних спеціалістів влаштовуються різноманітні семінари та тренінги, скеровані на покращення смакових властивостей нашої продукції.

Керуючись принципом «покупець понад усе», персонал майстерно ставиться до вирішення завдань, що ставляться перед ним підприємством, вважаючи головною метою забезпечення високої якості продукції та обслуговування клієнтів.

Одним з найсуттєвіших досягнень кондитерської фабрики «Кондитер Т-Престиж» є придбання власного виробничого приміщення. Це дозволило модернізувати виробництво та суттєво збільшити обсяги продукції, що виготовляється.

Директор ТОВ «Кондитер Т-Престиж»

Козир Тетяна Георгіївна

diplomy